Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

VW JETTA


Detajet

Me marrëveshje

Për informata shtese kontaktoni direkt me shitësin. VW JETTA 1.6TDI automatik BLUEMOTION viti 2011 RKS 204.000km


Informacionet e shitësit

Auto sallon ADI