Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Fushe Kosove

Banesa


Detajet

230.00 €

#Banes me #qera në Fushë Kosovë në rrugen Dardania afër furres Europa: - Kati 7 - Dhom dite - Kuzhin - 2 Dhoma gjumi - Banjo - WC - Teras - Depo (Shpajz) - Çmimi 230€ (depoziti i obligushëm) - Kodi 02248 - Tel (Viber, WhatsApp) +383 (0)49884379, +383 (0)49343405 - E-mail: agjensioni.konak.com


Informacionet e shitësit

Agjensioni i Patundshmëris Konak