Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Fushe Kosove

Banes


Detajet

180.00 €

#Lëshohet #banesa me #qera e pa mobiluara në Fushë Kosovë, në rrugen Hajrullah Zymi - Model Sllovenia objekti 39: - Kati 1 - Dhom dite dhe kuzhin - 2 Dhoma gjumi - Banjo - Depo (Shpajzi) - Teras - Çmimi 180€ + (depoziti) - Kodi 02249 - Tel (Viber, WhatsApp) +383 (0)49884379, +383 (0)49343405 - E-mail: agjensioni.konak@gmail.com


Informacionet e shitësit

Agjensioni i Patundshmëris Konak