Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Fushe Kosove

Banes


Detajet

600.00 €

#Shitet #Banesa në Bresje në Fushë Kosov afër komunes së re: - Sipërfaqja 79.64m² - Kati 5 - Dhom dite - Kuzhin - 2 Dhoma gjumi - Banjo - Depo (Shpaiz) - Teras - Çmimi 600€ për m² - Kodi 02231 - Tel (Viber, WhatsApp) +383 (0)49884379, +383 (0)49343405 - E-mail: agjensioni.konak@gmail.com


Informacionet e shitësit

Agjensioni i Patundshmëris Konak