Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

LOKAL ME QERA NE ARBERI 105 m2


Detajet

1.00 €

-LOKAL ME #QIRA NE ARBERI AFER MINIMAXI-t 105m2 -Lokali gjendet ne nje lokacion shume te pershtatshume per qdo lloj biznesi ,zyre ,ordinanc ka siperfaqe 105m2 eshte me pamje nga rruga kryesore. Cmimi me marrveshje Kontakt 044/499/096