Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

Banese me qira


Detajet

450.00 €

#BANESE ME #QIRA #BREGU DIELLIT #PRISHTINË Vendndodhja: Bregu i Diellit perballe Banesave të Bardha afer marketit #EMONA mbrapa #Marketit #Viva_Fresh afer Rruges B afer #Royal_Mall, Prishtine! #Çmimi: Qiraja Muaji 450 euro i negociushem + Depoziti Kati 7-të! Renditja: Salloni me kuzhine Tri Dhoma gjumi Koridori Banjo WC WC 2 Ballkona. Banesa ka dy lifta me mirëmbajtje të rregullt. Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate +38344265309 viber & watsapp +38348265309 #Banesë #Lokal, #Qera, #Komuna #Rruga #Toke, #Shtepi, #Truall #RoyallMall #RrugaB #RrugaC #ShesBlej #Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri