Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Fushe Kosove

Banesë në shitje


Detajet

Me marrëveshje

Shitet super banesa e re, në objekt të ri, e sapo mobiluar. Ka sipërfaqe prej 62.63m2, kati 3 Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër shkollës së re Mihal Grameno dhe ambulantës së re. Posedon sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, ballkon dhe banjo. Mobilet janë ekstra të reja dhe të pa përdorura. ID: 0109 Cakto një vizitë: 📲 +383 49 320 999 (Viber + Whatsapp) 📧 royalrealestate02@gmail.com 📍 Rr. "Dardania", Fushë Koso


Informacionet e shitësit

Royal Real Estate