Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmรซrive tuaja, shitja nรซ Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

URGJENT SHITET BANESA NË PEJË LAGJEN TOSCANA


Detajet

650.00 โ‚ฌ

๐Ÿ›Ž๐Ÿ›‘#URGJENT๐Ÿ”ฅ๐Ÿ”ฅ#๐—ก๐—ซ๐—œ๐—ง๐—ข๐—ก๐—œ 650euro/m2๐Ÿƒ‍โ™€๐Ÿƒ ๐Ÿ“ฃ#SHITET #BANESA NË #PEJË #LAGJEN #TOSCANA๐Ÿ’ฅ #MaLireVeqLodhesh oferta vlene deri me date: 20.11.2022 ๐Ÿ“Œ๐—ฉ๐—ฒ๐—ป๐—ฑ๐—ป๐—ฑ๐—ผ๐—ฑ๐—ต๐—ท๐—ฎ: Toscana Residence gjendet në njërën nga pjesët më të bukura te qytetit të Pejës,. Vetëm 10 minuta larg qendres se qytetit të Pejës. ๐Ÿ‘‰#Çmimi: 650 euro / m2 ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ ๐Ÿ‘‰ #Kontrata behet tฤ“ #NOTERI bartja e prones behet menjeher tek pronari i RI! ๐Ÿ“๐—ฆ๐—ถ๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—ณ๐—ฎ๐—พ๐—ฒ: 116.7 m2. ๐ŸขKati 2-të! โžก๏ธ Renditja: โœ… Koridori โœ… Salloni โœ… Kuzhinë me Tryezari โœ… Dhomë gjumi โœ… Dhomë gjumi โœ… 2 Ballkona โœ… Banjo WC. ๐Ÿ“Œ ๐ŸขBanesa ka Garazhde të veqante. #JetaIme, #ShtepiaIme #ToscanaResidencePejë ๐Ÿ”ธBanesat ka, ndriçim natyral shumë të mirë, me pamje nga Qyteti i Pejes! ๐Ÿ“ŒBanesa është e gatshme për banim me ngrohje qendrore uje dhe gjitha sipas standarteve europiane. Banesa gjenden në një oazë me bukuri të veçanta natyrore, në rreze të diellit, të mbuluar me gjelbërim dhe dhe në një lartësi mbidetare prej 600 metrash. Qasja në lagje është shumë e lehtë, me hyrjen nga Stacioni kryesore I Policise, po ashtu edhe rruga e dytë me hyrje tek rrethrrotullimi tek Qendra Dardanet apo si njihet ndryshe rrethrrotullimi I OSBE, rrugë te cilat mirëmbahen nga autoritetet komunale, andaj mund të shfrytëzohen në çdo stinë të vitit dhe në çfarëdo kushtesh atmosferike. Për me shumë informata thirr: MARS Consulting & MARS Real Estate ๐Ÿ“ฒ+38344265309 viber & watsapp ๐Ÿ“ฒ+38348265309 email: marsconsultingshpk@gmail.com #Banesë #Lokal, #Qira, #Prishtine, #Komuna #Toke, #Shtepi, #Truall #Troje #BanesePeje #Shes #Bleje #RealEstate #Patundshmëri ๐Ÿ‘‰ Për me shumë oferta na vizitoni në MARSConsulting & MARS Real Estate