Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Fushe Kosove

Piaggio beverly 200cc


Detajet

1700.00 €

Piaggio Beverly 200cc Viti 2003 Te gjitha serviset e kryera Rexhistrimi RKS 1 vit Tel: + 38344202817 Viber whatsapp