Kthehu
Alt
Foto e produktit

Auto Bartje

User ID: 989 • URL: @habib-selmani • Lokacioni: Vushtrri

Marrëveshje

Produkte të ngjashme nga shitës të ndryshëm

Autosallone
Product Image

OPEL COMBO 1.3 CDTI MANUAL KM 260.000 VITI 2006

2,900.00€

AUTO SALLON VLERA
Lipjan
Autosallone
Product Image

MERCEDES SPRINTER 413 CDI NGA ZVICRRA🇨🇭

Marrëveshje

A.R
Prishtine
Autosallone
Product Image

CADDY MAXI 1.6 TDI VITI 2011 ME DOGAN PAGUAR DHE NDRRIM

Marrëveshje

AutoSalloni Narti
Podujeve
Autosallone
Product Image

BAGER

Marrëveshje

FATI-NTP
Prishtine
Autosallone
Product Image

KAMION

Marrëveshje

Extra Grup
Prishtine
Autosallone
Product Image

VW CADDY SDI 2008

Marrëveshje

AUTO SALLON ERINI SH.P.K
Fushe Kosove
Autosallone
Product Image

AUTO BARTJE

Marrëveshje

H.S
Vushtrri
Autosallone
Product Image

VOLKSWAGEN

12,500.00€

Auto Joni
Fushe Kosove
Autosallone
Product Image

MAN 19440 TGS BJ 2009

Marrëveshje

FATI-NTP
Prishtine
Autosallone
Product Image

VW CADDY 2.0TDI,2016,KLIMË ,260.000KM

12,500.00€

FORTESA AUTOMOBILE
Prishtine
Autosallone
Product Image

BESIM JASHARI

Marrëveshje

B.J
Ferizaj
Autosallone
Product Image

VW CADDY 2.0 SDI- ME DOGAN-TVSH - 2007

3,500.00€

Auto Pickup A&K SH.P.K
Mitrovice
Autosallone
Product Image

VOLKSWAGEN CADDY 2.0 TDI

Marrëveshje

Autosalloni Musa Beqiri B.I
Prishtine
Autosallone
Product Image

DAF 45.160 VITI 2008 ME DOGAN

Marrëveshje

Eta Sh.p.k
Ferizaj
Autosallone
Product Image

VW T5 2.5 TDI 2006 ME KLIM 6 ULSE I DOGANUAR

6,300.00€

Auto Sallon Tiku Diti
Obiliq