Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Ferizaj

Mazda 5 2.0 TDI 2010 facelift 7 ulese rks 1 vit super gjendje full opcione


Detajet

5555.00 €

+38344111367 Super gjendje Nje pronar prej 00 km 250.000 km 2 qelsa Star stop Tempomat Karrika nxemje Hapet mbyllet me gisht