Kthehu
Alt
Foto e produktit

Vitamin C serum

User ID: 354 • URL: @luisbien-kosova • Lokacioni: Prishtine

12.99€

Produkte të ngjashme nga shitës të ndryshëm

Dyqane
Product Image

ASCENDANT 75 ML

18.00€

SH.S
Prishtine
Dyqane
Product Image

VAJ USHQIMOR 100% NATYRAL, I PARAFINUAR, I PAFILTRUAR, I SHTYPUR NË TË FTOHTË, I PËRPUNUAR NË MËNYRË MOLEKULARE BISHTAJA E KAJSISË.

29.90€

Red Diamond KS
Gracanice
Dyqane
Product Image

DETOX ÇAJI

16.00€

Cosmetics Kosova
Gjakove
Dyqane
Product Image

KUKULLA ME FLOKE PER FRIZERE, PRAKTIKANTE

25.00€

DuoKos
Prishtine
Dyqane
Product Image

ANGELIC

8.00€

Flutur Cosmetics
Prishtine
Dyqane
Product Image

✳️ VJAM I GUSAVE 100 % BIO ✳️ VJAM GUSE MË E DUHURA PËR SHËNDETIN TUAJ DHE FËMIJËVE TUAJ VJEN ME SUPER OFERTË : ✳️1 COPE 15 EURO 2 COPA 25 EURO. ✳️TRANSPORTI GRATIS NË KOSOVE KURSE NË MAQEDONI DHE SHQIPËRI 3 EURO ✳️VJAMI I GUSAVE ËSHTË SHËR

15.00€

Produkte te ndryshme
Skenderaj
Dyqane
Product Image

ALOE VERA

177.00€

ALOE VERA
Prishtine
Dyqane
Product Image

COLAGJEN PESHKU PER NJE LEKURE PA RRUDHA

30.00€

Heal Asian
Prishtine
Dyqane
Product Image

DEODORANT NATYRAL

15.00€

Heal Asian
Prishtine
Dyqane
Product Image

ÇAJ

27.00€

Delgaxankosova
Gjilan
Dyqane
Product Image

PARFUM

Marrëveshje

PARFUMA KS
Drenas
Dyqane
Product Image

VAJ LULEKUQEJE NATYRALE ME PRESIM TË FTOHTË TË PAFILTRUAR DHE TË PARAFINUAR DHE VAJ LIVANDE

28.15€

Red Diamond KS
Gracanice
Dyqane
Product Image

DERMAFACTORY ANTI HAIR LOSS MASKË PËR FLOKË

Marrëveshje

Heal Asian
Prishtine
Dyqane
Product Image

VAJ LULEKUQEJE NATYRALE ME PRESIM TË FTOHTË TË PAFILTRUAR DHE TË PARAFINUAR DHE VAJ LIVANDE.

28.15€

Red Diamond KS
Gracanice
Dyqane
Product Image

LËNGU I DUDAVE-SHËRUES PËR INFEKSIONET NË GOJË SASIA 50ML /QMIMI 15 € TRANSPORTI GTATIS NE TER KOSOVEN SHQIPERI /MAQEDONI 5 € DOBITË: ▪SHËRON SËMUNDJEN AFTA (FSHIKËZA ME LËNG TË BARDHË QË DALIN NË GJUHË OSE NË CIPËN E GOJËS

15.00€

Produkte te ndryshme
Skenderaj