Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

Banesë me qera.


Detajet

500.00 €

BANESE EXLUSIVE ME QIRA ULPIANE PRISHTINË ????????????????????????????????????????????: #Rruga #Taulantia Ulpiane Çmimi: Qiraja 500 euro Deposit


Informacionet e shitësit

Mars Consulting