Filloni listimin e produkteve, veturave dhe patundshmërive tuaja, shitja në Dyqani.com fillon nga 15 Dhjetori!

Prishtine

Banesë për shitje


Detajet

69000.00 €

Ofrohet PËR #SHITJE‬ Banesa Me flete POSEDUESE në afërsi të shkollës "ILIRIA" në Prishtinë tek kompleksi "RREZJA". 73m²│2 Dhoma gjumi│ Banjo│Depo ▬ Banesa ndodhet në afërsi të shkollës "ILIRIA" . Në katin e 9-të, ashensorë, shkallë emergjente, oborr të brendshëm, orientim të mirë, vend shumë i qetë dhe afer keni Shkollen Fillore, Trafikun Urban dhe gjitha komoditetet tjera për të bërë një jetë sa me të mirë! Përfshinë 72.95m² dhe përbëhet nga 1 Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi , Banjo, Ballkon si dhe Depo! Banesa ka pranim teknik. Çmimi: 69'000€ me mobile Për më shumë informata: +383 44 690 769 049 15 25 92