Kthehu
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit

Shitet , Banesa 2+1 , 📍 Fushë Kosovë

User ID: 511 • URL: @boshnjaku-real-estate • Lokacioni: Fushe Kosove

Marrëveshje

Produkte të ngjashme nga shitës të ndryshëm

Patundshmëri
Product Image

BANESË ME QIRA - 1+2 - LAGJJA E MUHAXHERËVE - 85M²

350.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE - 1+2 - PRISHTINA E RE - 100.6M²

85,000.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 53.5M² NETO NË RRUGËN "MUHARREM FEJZA".

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PĂ‹R #SHITJE BANESĂ‹ 50.15M2 NĂ‹ QENDĂ‹R TĂ‹ PRISHTINĂ‹S NĂ‹ KATIN E 1-PARĂ‹

Marrëveshje

Fol'eja Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

#SHITET 🏢BANESA 62,20M² KATI E 1 PARE NE FERIZAJ. BANESA SHITET ME MOBILJE BANESA GJENDET NE RRUGE TE GREMES AFER VIVES INSVESTITORI FAMILY CONSTRUCTION 🏢BANESA KA KETE RENDITJES ➡️SALLON DHE KUZHINE ➡️DHOME GJUMI ➡️BANJO DHE WC ➡️ TERASA

Marrëveshje

CIMA APARTMENT AGJENSION PATUNDESHMERIE
Ferizaj
Patundshmëri
Product Image

SHTEPI ME QIRA

600.00€

Explore Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANES

600.00€

Agjensioni i Patundshmëris Konak
Fushe Kosove
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 63.11M² ME FLETË POSEDUESE NË FUSHË KOSOVË.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE LOKAL 115M² NË RRUGËN B.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

SHITEN BANESAT NE FUSH KOSOV

790.00€

Ademi Patundëshmëri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

QERA , BANESĂ‹ 2+1 , đź“Ť PRISHTINA E RE

Marrëveshje

Boshnjaku Real Estate
Fushe Kosove
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 84M² NETO NË LAGJEN KODRINA, BANESAT E TREGTISË.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË ME QIRA 1+2 - BREGU I DIELLIT - 91M²

350.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHEN PĂ‹ #SHITJE BANESAT ME SUPER OFERTĂ‹ NĂ‹ LAGJEN E SPITALIT.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

📣🛑SHITET LOKALI NË FUSHË KOSOVË BESJE🛑

1.00€

Mars consulting
Prishtine