Kthehu
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit
Foto e produktit

Ofrohet për #SHITJE Banesë 105m² me Fletë Poseduese tek Prishtina e Re te Spitali Amerikan.

User ID: 145 • URL: @apartment-patundshmeri • Lokacioni: Prishtine

Marrëveshje

Produkte të ngjashme nga shitës të ndryshëm

Patundshmëri
Product Image

BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

190.00€

Banesa me qera - Shpallje Shqip
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE / 1+2 - KALABRI - 87M²

1,200.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE ME FLETË POSEDUESE / 1+2 - FUSHË KOSOVË -75.76M²

55,000.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 69.2M² ME FLETË POSEDUESE NË LAGJEN E MUHAXHERËVE.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANES ME QERA

500.00€

Future Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE

Marrëveshje

Royal Real Estate
Fushe Kosove
Patundshmëri
Product Image

BANESE

1,200.00€

B.S
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

#SHITET 🏢BANESA 62,20M² KATI E 1 PARE NE FERIZAJ. BANESA SHITET ME MOBILJE BANESA GJENDET NE RRUGE TE GREMES AFER VIVES INSVESTITORI FAMILY CONSTRUCTION 🏢BANESA KA KETE RENDITJES ➡️SALLON DHE KUZHINE ➡️DHOME GJUMI ➡️BANJO DHE WC ➡️ TERASA

Marrëveshje

CIMA APARTMENT AGJENSION PATUNDESHMERIE
Ferizaj
Patundshmëri
Product Image

BANESË ME QIRA / 1+1 - PEJTON - 67M²

600.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE ME FLETË POSEDUESE - 1+1 LAGJJA E SPITALIT - 57M²

69,000.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET BANESA PËR SHITJE

900.00€

INNA patundshmëri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË NË SHITJE - 1+2 - LAGJJA E MUHAXHERËVE - 81.5M²

1,250.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

BANESË ME QIRA - 1+2 - LAGJJA E MUHAXHERËVE - 85M²

350.00€

Access Real Estate
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 97.5M² NË FUSHË KOSOVË TEK ORIENT CONSTRUCTION.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine
Patundshmëri
Product Image

OFROHET PËR #SHITJE BANESË 55.72M² NETO ME FLETË POSEDUESE NË LAGJEN DARDANIA.

Marrëveshje

Apartment Patundshmeri
Prishtine